BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI BAŞLIYOR!!!

Müziğe karşı ilgi duyan ve bu alanda kendini göstermek isteyen genç yetenekleri keşfederek, seslerini duyurmalarına yardımcı olmak amacıyla düzenlenen Liselerarası Müzik Yarışması’na (Genç Star) başvurular başladı.
LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI BAŞLIYOR!!!

Osmangazi Belediyesi tarafından bu yıl 8’incisi düzenlenecek olan Bursa Liselerarası Müzik Yarışması’nın (Genç Star) tanıtım toplantısı yapıldı. Toplantıya; Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa DÜNDAR, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürhan ÇOKGEZER ve Jüri üyeleri arasında da yer alan Türk Halk Müziği’nin ünlü ismi Hüseyin Turan katıldı. Yarışma Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği ve Pop Müzik dallarında, 5 farklı kategoride gerçekleştirilecek.

 En İyi Erkek Solist, En İyi Bayan Solist, En İyi Düzenleme, En İyi Orkestra ve En İyi Solo Çalgı kategorilerinde yapılacak yarışmaya katılmak isteyen öğrencilerimiz, 14 Ekim - 4 Aralık 2015 tarihleri arasında yarışmaya başvurabilirler. Eleme ve final olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecek yarışmanın kazananları, 9 Ocak 2015 tarihinde düzenlenecek final gecesinde belli olacak.

 Liseler Arası Müzik yarışması tanıtım toplantısına katılan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürhan Çokgezer ve jüri üyeleri de, düzenlediği etkinliklerle gençlere sahip çıkan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a ayrı ayrı teşekkür etti.

 

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.