BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KÜÇÜK BAŞKANIN İLK TALİMATI YENİ OKUL

    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna Dr. Necla Yazıcıoğlu İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Ravza Su ÖZER oturdu.                
KÜÇÜK BAŞKANIN  İLK TALİMATI YENİ OKUL

 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna Dr. Necla Yazıcıoğlu İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Ravza Su ÖZER oturdu. Dr.Necla Yazıcıoğlu İlkokulu Müdürü Muhammed Vahdi AYDIN, Sınıf Öğretmenleri Faden AKSOY, Demet HAKVERDİ, Dr. Necla Yazıcıoğlu İlkokulu öğrencileri Zeynep VAROL ve Arda USLU ile birlikte tarihi Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı binasına gelen Ravza Su ÖZER burada Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep ALTEPE tarafından karşılandı.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep ALTEPE’den koltuğu devralan Ravza Su ÖZER konuşmasına Büyükşehir Belediye Başkanı Recep ALTEPE’ ye teşekkür ederek başladı. Ravza Su ÖZER, tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladığı konuşmasında Avrupa Şampiyonu olan Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol takımını da tebrik ederek yeni stadyum Timsah Arena için de Recep ALTEPE’ ye teşekkür etti.

Ravza Su ÖZER koltuğa oturduktan sonra verdiği ilk talimat, aynı bahçe içerisinde üç ayrı binadan oluşan ve 1976 yılında yapılmış olan Dr. Necla Yazıcıoğlu İlkokulu’ nun yıkılarak yerine daha modern koşullarda eğitim-öğretim görebilecekleri bir okul yapılması şeklinde oldu.

            Dünün çocukları olarak bugün kent yönetiminde söz sahibi olduklarını ve yakın gelecekte bugünün çocuklarının bu kenti ve ülkeyi yöneteceğini dile getiren Başkan ALTEPE geleceğin teminatı olan gençlerin daha iyi şekilde yetişmeleri için gerek spor tesisleri gerekse eğitim alanında önemli çalışmaları hayata geçirdiklerini ve bu çalışmalara devam edeceklerini vurguladı.

Başkan Altepe, daha sonra günün anısına Okul Müdürü Muhammet Vahdi Aydın, öğrenciler ve öğretmenlerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirip, konuklarına çeşitli hediyeler takdim etti.

   

   

   

   

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.