BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDEN OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİNE BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ

                    Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce okul ve kurum müdürlerimizi, ilçemize yeni atanan Kaymakamız Enver ÜNLÜ ile bir araya getirme ve kurum kültürünü geliştirme adına tanışma ve kaynaşma yemeği düzenlendi.
 İLÇEMİZDEN OKUL VE KURUM MÜDÜRLERİNE BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ

GOLD Majesty Otelde gerçekleştirilen etkinliğe; İlçemize yeni atanan Osmangazi Kaymakamı Enver ÜNLÜ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürhan ÇOKGEZER ve şube müdürlerimizin yanı sıra tüm okullarımızın ve kurumlarımızın müdürleri katıldı.

Yemekten sonra Okul ve Kurum Müdürlerimiz adına bir konuşma yapan Bursa Anadolu Kız Lisesi Müdiresi Hülya Gönül SÜCÜLLÜ, öncelikle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürhan ÇOKGEZER’e ve emeği geçen herkese müdürlerimiz adına teşekkürlerini sunarak, bu tür organizasyonların okullarımızı ve kurumlarımızı ilçe Milli eğitim Müdürlüğümüze daha yaklaştırdığını, bu da okulların ve kurumların iş ve işlemlerini daha kolaylaştırdığını ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürhan ÇOKGEZER de yemeğimizin ilçemiz çalışanlarının birlik ve beraberliğine vesile olmasını temenni ederek,  bu tür faaliyetlerin birlik ve beraberliğimiz açısından önemine vurgu yaptı. Katılımlarından dolayı İlçe Kaymakamız Enver ÜNLÜ bey’e teşekkür eden G. ÇOKGEZER, tüm okul ve kurum müdürlerimizin okullarında yapmış oldukları güzel çalışmalar ve faaliyetler için teşekkür etti.  Tüm okul ve kurum müdürlerine Yürümemiz değil , koşmamız gereken bir dönemdeyiz. Hızla değişen dinamiklere ayak uydurmak için ekip olarak her koşulda ve mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. ‘’dedi .Bugüne kadar  olduğu gibi bundan sonra da İlçe olarak okul ve kurumlarımıza destek ve katkımızı esirgemeyeceğimizi  bilmenizi isterim diyerek sözlerini tamamladı.

İlçe Kaymakamız Sayın Enver ÜNLÜ de bu güzel organizasyona davet edilmekten büyük mutluluk duyduğunu, Osmangazi İlçesinin büyük bir ilçe olduğunu fakat İlçe Müdürü, Şube Müdürleri, okul ve kurum müdürlerinin birlikteliğinden çok mutlu olduğu dile getirdi. Bu birliktelikle bütün zorlukların üstesinden gelmenin zor olmayacağını dile getirdi.İlçe Kaymakamımız Sayın  Enver ÜNLÜ, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Öğretmenlerimizin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tüm öğretmen ve idarecilerin yaklaşan 24 Kasım öğretmenler gününü kutladı.

 

Son olarak Atatürk Okul Müdürü Köksal BÜLBÜL bey’in bağlamasıyla sunmuş olduğu müzik ziyafetinden sonra yemek sona erdi.


 

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.