BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİMDE İFTAR PROGRAMI VE VEDA

Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından iftar yemeği düzenlendi. İftar yemeğine İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Gürhan ÇOKGEZER, Şube Müdürlerimiz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları katıldı. 
İLÇE MİLLİ EĞİTİMDE İFTAR PROGRAMI VE VEDA

Osmangazi Muradiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde tasavvuf ezgileri eşliğinde gerçekleştirilen iftar yemeğinde sevinç ve huzurun yanında hüzün vardı. Yemekte konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın G. ÇOKGEZER, ilçemiz eğitimine yapmış oldukları hizmetler için arkadaşlarımıza teşekkür ettiğini belirterek “Arkadaşlarımızla kısa süre çalışma fırsatı buldum fakat bu süre zarfında elinden geldiğince gayretli ve başarılı işler çıkardılar. Yeni görev yerlerinde daha faydalı ve kaliteli işler yapacaklarına inanıyorum. Yeni görev yerlerinin kendilerine hayırlı olması dileklerinde bulunarak teşekkür etti.

 

 

                Aramızdan ayrılan şube müdürlerimiz Özcan BULUT ve Mustafa ATMANLIOĞLU’da bu güzel organizasyonun hazırlanmasında başta; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürhan ÇOKGEZER’e, yemeğe katılan arkadaşlara, katılmak isteyip de katılamayanlara teşekkür ettiler.

 

 

                Yemekten sonra aramızdan ayrılan şube müdürlerimiz Özcan BULUT ve Mustafa ATMANLIOĞLU’na, emekli olan memurumuz Hanife AKKAYA’ya ve tayini çıkan Mebbis sorumlumuz Gökçe GÜLER‘e plaketleri takdim edilerek iftar programına devam edildi.

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.