BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÜRHAN ÇOKGEZER´İN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÜRHAN ÇOKGEZER´İN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Atiyi inşa eden değerli öğretmenlerim, Öğretmenler eğitim sistemi sayesinde, bireyleri öngörülen hedeflere yönelten, bilgi, beceri ve davranış değişikliği kazandıran sürece liderlik ederler. Bugün bütün dünyada, milletlerin yetişmişlik düzeyleri, eğitimlerine verdikleri önemle ölçülmektedir. Dolayısıyla milletlerin hedeflerine ulaşmalarında önemli unsurlardan biride öğretmenlerdir. Öğretmenliğin önemi de bu büyük hedeflerin merkezinde olmasından ve de özünde insan oluşundan kaynaklanmaktadır.

Öğretmen yeri doldurulamazdır. Teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, bilgiye erişim ne kadar kolay olursa olsun, eğitimin ana unsuru her zaman sizlersiniz. Teknoloji öğrenciye tebessüm edemez, rol model olamaz. Teknoloji öğretmenin alternatifi değildir. Bunun için öğretmen eğitim siteminin ana öğesidir.

 Değerli meslektaşlarım; Büyüyen her fidanda da suyunuz, açılan her çiçekte kokunuz; geçmişte ve gelecekte iziniz var. Fedakâr öğretmenim, iyi ki vatana yarsınız, iyi ki varsınız, Öğretmenler gününüz kutlu yolunuz açık olsun… 

 

  Gürhan ÇOKGEZER

           İlçe Milli Eğitim Müdürü

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.