BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DOĞANBEY SEMİHA ACAR ORTAOKULUNDA ÇANAKKALE ZAFERİ COŞKUSU

Çanakkale Zaferi’nin 100. Yıldönümü coşkusu ilçemiz Doğanbey Semiha Acar Ortaokulunda “Çanakkale Geçilmez” programı öğretmen,öğrenci ve velilerden tam not aldı.Türkçe öğretmeni Murat Sivri tarafından hazırlanan programa İlçe Milli Eğitim  Şube Müdürü Mustafa Baltacı da teşrif etti.
DOĞANBEY SEMİHA ACAR ORTAOKULUNDA ÇANAKKALE ZAFERİ COŞKUSU

Okul Müdürü Levent Efendioğlu’nun  Çanakkale Ruhunu anlatan konuşması izleyicileri etkiledi.Programda emeği geçen Müd. Yard. Ercan Yılmaz’a Çizimleriyle programa katkı sunan Görsel Sanatlar öğretmenimiz Ali Nuri Sönmez’e ve program sunuculuğunu yapan Rehber öğretmenimiz Ayça Tezel ve Okul – Aile Birliği üyelerine ayrı ayrı teşekkür edildi.Programın sonunda katılımcılara “Askerin Bir Öğünü” hoşaf ve kuru ekmek ikram edildi.

doğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbeydoğanbey

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.