BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destanın Yazıldığı Çanakkale’ye Yolculuk Başladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Osmangazi Belediyesi’nin, okullarında başarılı olan öğrencileri zaferin 100. yılında Çanakkale şehitleriyle buluşturduğu “Geleceğimiz Tarihle Buluşuyor” projesinin ilk kafilesi, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Başkan Yardımcıları ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürhan Çokgezer’in katıldığı törenle yolcu edildi.
Destanın Yazıldığı Çanakkale’ye Yolculuk Başladı.

Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Gürhan Çokgezer, yaptığı  konuşmada; “Osmangazi Belediyemiz tarafından düzenlenen ve yaklaşık 15 bin öğrencimizi kapsayan Çanakkale gezimizin ilkini bu gün gerçekleştiriyoruz. Bu programa katılan çocuklarımızın, atalarımızın şehit düştüğü topraklara gerçekleşen bu gezi sonrası, o günlerde yaşanan atmosferi, manevi duyguyu içinizde hissederek döneceğinize inanıyorum. Bizlere bu imkanı sağlayan başkanımız Mustafa Dündar ve ekibine teşekkür ediyorum” diye konuştu. Başkan Mustafa Dündar, konuşmasının ardından ilçe Milli Eğitim Müdürü Çokgezer ile birlikte öğrencilerin bulunduğu otobüsleri tek tek dolaşarak hayırlı yolculuklar diledikten sonra, otobüsleri el sallayarak Çanakkale’ye uğurladı.

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.