BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BÜYÜKŞEHİR´DEN ZİRAAT LİSESİ´NE ÇAPA MAKİNESİ

Kentimizin en eski eğitim kurumlarından biri olan Hamidiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne öğrencilerin istediği çapa makinesi hediye edildi.
BÜYÜKŞEHİR´DEN ZİRAAT LİSESİ´NE ÇAPA MAKİNESİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan ÇOKGEZER Hamidiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni (Ziraat Lisesi) ziyaret etti. 

Okulumuzun 11. sınıf öğrencilerinden Gülistan Okan, Hüdavendigar Kent Parkı’nda karşılaştığı Başkan Altepe’ye, okulunun bir çapa makinesine ihtiyacı olduğunu söylemesinin ardından gerçekleştirilen ziyaret sırasında bu talebin de yerine getirildiğini belirteren öğrencimiz duyduğu mutluluğu ifade ederek Başkan Altepe’ye çiçek verdi.

Okulun idarecileri, öğretmenleri ve öğrencileriyle de sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Başkan Altepe, daha sonra Hamidiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Bülbül ile birlikte gezdiği okulda ihtiyaçlarla ilgili detaylı bilgi aldılar.

 

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.