BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BURFAŞ’TAN ÖĞRENCİLERE STAJ DESTEĞİ

Osmangazi sınırları içerisindeki Turizm Otelcilik Meslek Liselerinde okuyan öğrencilerin Burfaş Tesislerinde staj yapmasına imkan tanıyan protokol, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu Ayyıldız, Osmangazi  İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan Çokgezer, Burfaş Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy  arasında imzalandı.
BURFAŞ’TAN ÖĞRENCİLERE STAJ DESTEĞİ

İmza töreni Muradiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleşti. İmza töreninde konuşan okul müdürü Ragıp Burak 40 yıldır turizm sektörüne katkı sağlayan okulumuzun bu protokol ile yeni bir çalışma başlattığını, öğrencilerimizin burfaş sosyal tesislerinde staj imkanınını gerçekleştirerek, deneyim ve tecrübelerini bu tesislerde daha da artıracağını ifade etti.

Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan Çokgezer, imzalanan bu protokol ile Osmangazi ilçe sınırları içerisinde yer alan Otelcilik Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinin başarılarının daha da artacağını ifade ederek, katkılarından dolayı bursa büyükşehir belediyesine teşekkürlerini iletti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yaptığı konuşmada “Yüzlerce turizm çalışanı bu tesislerden ekmek yiyor. Halkımız da aileleriyle birlikte huzurla gelebildiği, çay ve kahvesini içebildiği mekanlara kavuştu. Açtığımız tesisler sayesinde Bursa, Türkiye’de yaşam kalitesi açısından birinci şehir oldu. Tüm bunlar sistemli çalışmaların ürünü. İnşallah bundan sonra, Turizm Otelcilik Okullarında okuyan arkadaşlarımız da stajlarını burada yapabilecekler. Kendilerini geliştirip, sektördeki kaliteyi bir üst seviyeye çıkaracaklar. Bunu hep birlikte sağlamış olacağız. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Öğrencilerimiz, Bursa’mız, ülkemiz adına hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Konuşmaların ardından işbirliği protokolü Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Arzu Ayyıldız, Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan Çokgezer ve Burfaş Genel Müdürü Muhammet Gümüşsoy arasında imzalandı.

İimza töreninin ardından davetlilere sunulan kokteyle geçildi.

 

muradiyemuradiyemuradiyemuradiyemuradiyemuradiyemuradiyemuradiyemuradiyemuradiyemuradiyemuradiyemuradiyemuradiyemuradiyemuradiyemuradiyemuradiyemuradiye

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.