BURSA OSMANGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ALİ OSMAN SÖNMEZ MTAL TÜRKİYE B GENÇLER VOLEYBOL ÜÇÜNCÜSÜ

22-28 Şubat tarihleri arasında Mardin´de yapılan Türkiye Gençler B kategorisi (1990-200 doğumlu) Voleybol Şampiyonasında Bursa Ali Osman Sönmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye üçüncüsü olmuştur.
ALİ OSMAN SÖNMEZ MTAL TÜRKİYE B GENÇLER  VOLEYBOL ÜÇÜNCÜSÜ

Türkiye yarı final müsabakalarında 1.olan 8 takımın katıldığı şampiyonada İstanbul,İzmir ve Samsun gibi şehirlerden üçüncü gelen güçlü kolej takımları ile mücadele edilmiştir. Beden Eğitimi Öğretmenleri MEhmet Yaşar ŞEN ve Aydın ERUYAN elde ettikleri başarının çok önemli olduğunu, önümüzdeki yıl hedeflerinin Türkiye finali oynayarak kupayı Bursa´ya getirmek istediklerini belirttiler.Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

ali osman sönmezali osman sönmezali osman sönmezali osman sönmezali osman sönmezali osman sönmezali osman sönmezali osman sönmezali osman sönmezali osman sönmez

Doğanbey Mahallesi Haşim İşcan Caddesi No3 16220 OSMANGAZİ / BURSA - Santral 0 224 445 19 02 / 0 224 445 19 02 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.